Чаювання в Країні Див. Літературний портрет до 185-річчя від дня народження Льюїса Керролла

опубліковано 24 бер. 2017 р., 13:38 Людмила Михайлівна Зверєва   [ оновлено 24 бер. 2017 р., 13:42 ]

Чаювання в Країні Див
Літературний портрет до 185-річчя від дня народження Льюїса Керролла

Пригодам Аліси вже більше 150 років. А автору книги, англійському письменнику і математику Льюїсу Керроллу 27 січня виповнилося б 185 років. З цього приводу бібліотекарі відділу обслуговування учнів 5-9 класів запросили на "Чаювання в Країні Див" учнів 6-А класу СЗОШ №2 І-ІІІ ст.

Як в кращих будинках Англії, чаювання пройшло в приємній бесіді, розмови велися про неординарну особистість письменника та дивовижну історію створення книги "Аліса в Країні Див".
Потрапивши на Божевільне чаювання, таке улюблене і звичне в англійців, шестикласники відповіли на питання вікторини, подивилися уривки з мультиплікаційних фільмів. А ще вони створювали "сюрреалістичні" портрети Чеширського кота, допомагали "сервірувати" стіл для чаювання, шукали для Білого Кролика його рукавички.

Не нудьгував ніхто, адже це ж так здорово - зануритися в світ ілюзій та чудес Льюїса Керролла!

Нателла Терещенко, завідувач відділу обслуговування учнів 5-9 класів.