Зустріч з воїнами АТО

опубліковано 24 жовт. 2016 р., 05:03 Людмила Михайлівна Зверєва

Зустріч з воїнами АТО

Сьогодні багато патріотів нашої держави воюють  в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни  нещодавно в багатьох класах УСЗОШ   І-ІІІ ст. №2  відбулися  зустрічі з  учасниками бойових дій у зоні АТО.

Учні 6-А класу запросили до себе в гості  Мелень О.Я., батька своєї однокласниці .

Ретельно підбираючи слова, мужній воїн описував жахіття цієї нав’язаної нам війни. Із тремтінням у голосі згадував своїх побратимів, які навічно залишилися лежати у донецькій землі.

Розповів також про те, як виводили війська з Дебальцево, навіть намалював схему виводу військ, щоб дітям легше було зрозуміти ці події. Самим кульмінаційним моментом була розповідь, про цей жахливий день , який був для нього пам’ятний ще тим, що саме  18 лютого його доньці виповнилося 10 років.

З гордістю і тривогою в очах слухала розповідь  свого  батька        разом     з однокласниками  донька   Олега Ярославовича   Юлія.  А  він , відповідаючи на запитання, намагався у доступній формі розповісти учням про життя на війні, про допомогу волонтерів, про листи і малюнки дітей, які морально підтримують бійців на передовій,про солдатську єдність, братство, про військові будні.

Учні уважно слухали розповідь про події, їм було цікаво все.

Вони  багато розпитували гостя про те, якою зброєю користувалися наші захисники, чим ві
дрізнялася зброя противників; які  завдання  виконували військовослужбовці, як жили, де спали, як харчувалися. Розглядали нагороди, які отримав Олег Ярославович.

Зустріч залишила сильне враження  у дітей. А  коли дізналися, що Олег Ярославович  підтримує постійні зв’язки з волонтерами, -  вирішили прийняти участь у благодійній акції на підтримку воїнів АТО.

Наші юні волонтери- патріоти

Хто хоче допомогти - завжди знайде можливість. Хай Бог помагає нашим воїнам! Допоможемо і ми, чим зможемо.