Гроно цікавинок Закарпаття в рамках туристично-краєзнавчої агенції «Мандруємо разом»

опубліковано 2 лют. 2016 р., 10:38 Мирослава Ярославівна Рєзнік   [ оновлено 4 лют. 2016 р., 12:16 користувачем Адмін СЗОШ №2 м.Ужгород ]

Вперше в 2015 році юні мандрівники милувалися рідним Закарпаттям. «Гроно цікавинок Закарпаття» – так називалася слайд-програма в рамках туристично-краєзнавчої агенції «Мандруємо разом».

Найбільш цікавими для наших гостей – учнів 7-В класу Ужгородської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. №2, були такі природні родзинки як страусина та оленяча ферми, озеро Синевир та водоспади Шипіт та Скакало. Cеред архітектурних родзинок виділився загадковий і таємничий Середнянський замок тамплієрів. І ще багато чого дізналися діти про свою маленьку Батьківщину – Закарпаття.