Віртуальна мандрівка «Слідами героїв Жюля Верна»

опубліковано 2 лют. 2016 р., 10:45 Мирослава Ярославівна Рєзнік   [ оновлено 2 лют. 2016 р., 10:45 користувачем Адмін СЗОШ №2 м.Ужгород ]

Хто з нас у дитинстві не захоплювався пригодницькими романами французького письменника Жуля Верна! А книга «Діти капітана Гранта» – одна з самих чудових, написаних фантастом. Разом з романом "Двадцять тисяч льє під водою" і "Таємничий острів" вона утворює вершину творчості письменника. Мало хто знає, що цей роман має цікаву історію створення: якось до Жуля Верна звернулися члени Французького географічного товариства, занепокоєні тим, що діти погано знають географію, – з проханням написати твір, що привернув би увагу підлітків до цієї науки. Саме так і виник задум знаменитого роману і вже 145 років читачі зачитуються його сюжетом.

Подорож у літературний світ Жуля Верна здійснили бібліотекарі відділу з учнями 6-В класу ЗОШ №2. Вони говорили про історію створення роману-ювіляра «Діти капітана Гранта», про його героїв, пригоди, які з ними трапилися, про деякі географічні відкриття, про країни, через які проходив маршрут мандрівників і ще про багато іншого.

Дивлячись на зацікавлені обличчя юних читачів, розумієш, що книги Жуля Верна не старіють. І зараз, на початку ХХІ століття, ними зачитуються діти і дорослі так само, як і сто років тому.