Роман Оксана Михайлівна (німецька мова)

Педагогічний стаж -  10
 років
Категорія - I категорія
У школі працює з 2013 року.

Ich wünsche dir ein Strahlen in die Augen, ein Lächeln ins Gesicht.

Und vergiss niemals nicht, egal wie schwer es ist, dass du etwas ganz Besonderes bist.

Моє портфоліо.pptx.pptx

Ich wünsche herzlich alles Gute: Gesundheit, Glück und Sonnenschein.

Und nun mit frischem, frohem Mute ins neue Lebensjahr – hinein.

Glückwunsch! Jeder Tag im Leben sei von Glück und Glanz umgeben; rundherum sei alles heiter und so weiter und so weiter!

Вітаємо учасників та переможців
І етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови!
Логін Валерію, Джанду Анастасію, Катерину Галевич,   Хрипак Моніку, Кокайко Євгена,
Балог Крістіну, Катаницю Ірину!!!

Весело та корисно проводили діти час у мовному таборі в німецькій групі

tabir.pptx

На конкурсі з іноземних мов

"10 найдивовижніших місць м. Ужгорода"
у номінації "Приз глядацьких симпатій"
з найбільшою кількістю голосів перемогли учні  -
Шандор Тетяна (6 - Б клас) та Шандор Федір (7 - В клас)

Роман Оксана Михайлівна

Німецькі свята восени

опубліковано 30 лист. 2015 р., 03:08 Адмін СЗОШ №2 м.Ужгород   [ оновлено 25 груд. 2015 р., 01:46 ]

Сьогодні, 20 листопада було проведено в актовому залі школи виховний захід з німецької мови на тему «Німецькі свята восени». Були задіяні учні 5-7 класів, в яких вивчається німецька мова, як друга іноземна.

Приміщення залу було прикрашено святковими газетами, виготовленими дітьми, та дарами осені, оздобленими власними руками. Всі персонажі свята були у яскравих костюмах.

Учні активно прийняли участь у святі: декламували вірші, розповідали про осіння свята Німеччини, танцювали та співали. Були задіяні і глядачі: відгадували загадки та брали участь у вікторині. Діти залюбки гралися в рухливих музичних іграх.

На завершення свята учасники та гості пригостилися смачними солодкими дарами осені та залишили святковий зал, сповнені позитивними враженнями та емоціями.

Свято провела вчитель німецької мови Роман Оксана Михайлівна. Велика подяка костюмеру Рішко Софії Андріївні та вчителю хореографії Балезі Євгенії Ярославівні.