Німецькі свята восени

Сьогодні, 20 листопада було проведено в актовому залі школи виховний захід з німецької мови на тему «Німецькі свята восени». Були задіяні учні 5-7 класів, в яких вивчається німецька мова, як друга іноземна.

Приміщення залу було прикрашено святковими газетами, виготовленими дітьми, та дарами осені, оздобленими власними руками. Всі персонажі свята були у яскравих костюмах.

Учні активно прийняли участь у святі: декламували вірші, розповідали про осіння свята Німеччини, танцювали та співали. Були задіяні і глядачі: відгадували загадки та брали участь у вікторині. Діти залюбки гралися в рухливих музичних іграх.

На завершення свята учасники та гості пригостилися смачними солодкими дарами осені та залишили святковий зал, сповнені позитивними враженнями та емоціями.

Свято провела вчитель німецької мови Роман Оксана Михайлівна. Велика подяка костюмеру Рішко Софії Андріївні та вчителю хореографії Балезі Євгенії Ярославівні.