Школи Закарпаття отримали подарунки від Угорщини. ВІДЕО Джерело: karpatskijobjektiv.com

опубліковано 17 лист. 2015 р., 01:43 Людмила Федьо   [ оновлено 17 лист. 2015 р., 02:02 користувачем Адмін СЗОШ №2 м.Ужгород ]
У четвер, 5 листопада, на Закарпаття завітав міністерський комісар з питань управління транскордонними інвестиціями Управління прем’єр міністра Угорщини, доктор Іштван Грежа. У рамках свого візиту пан комісар відвідав три навчальні заклади області, куди привіз подарункові пакети з іграшками.

В обласному центрі доктор Іштван Грежа завітав в один із найстаріших навчальних закладів міста – УСЗОШ І-ІІІст. №2 (колишня АНВК). Під час візиту угорської делегації, директор школи Ярослав Кирлик, ознайомив гостей з навчальним закладом та розповів трохи його історію.

http://youtube.com/watch?v=9Tf7xeihmMA

“Школа збудована ще у далекому 1902 році. Залишена в спадок від угорських архітекторів, будівля з того часу практично не переплановувалася. Тож наразі потребує нагальної реконструкції”, – розповів пан Ярослав. Другою іноземною мовою у цьому навчальному закладі є угорська. Тож Угорщина всіляко сприяє навчальному процесу. Підтвердження цьому – чудовий подарунок: комплект дидактичних ігор для учнів початкової школи. “У рамках візиту ми відвідаємо декілька навчальних закладів Закарпаття, куди передамо подарункові комплекти іграшок, які допомагатимуть у роботі вчителям, – розповів доктор Іштван Грежа. – Також за сприяння уряду Угорщини ми відремонтуємо клас ужгородського АНВК та забезпечимо дітей відповідними підручниками. Сподіваємося, що завдяки вивченню угорської мови у школах, закарпатські учні зможуть легко навчатися у вузах Європи та Угорщини зокрема”. Подарункам іноземних гостей неабияк зраділи учні школи. Вони підготували спеціальну вітальну програму: співали, танцювали, а також читали поезію Шандора Петефі угорською мовою. Під час свого візиту на Закарпаття Іштван Грежа завітає також у Сваляву, де відвідає школу та меморіальний парк угорських жертв сталінських репресій, а в селі Завадка урочисто відкриє місцевий Будинок культури. 
Христина БІКЛЯН 
Відео: Дмитро Мись 
Фото: Катерина Чомбокош

http://youtube.com/watch?v=Kmx_Yudoh9o


Comments