Виховна робота 2013-2014

Добром забуте серце обігріте

опубліковано 17 лист. 2015 р., 00:13 Адмін СЗОШ №2 м.Ужгород

Саме під такою назвою пройшло в Ужгородській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 свято-зустрічі з ветеранами війниДобром забуте серце обігрійте

    Саме під такою назвою пройшло в Ужгородській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 свято-зустрічі з ветеранами війни, праці, спорту. Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день ветерана та День похилого віку. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.
     27 вересня до учнів 5-В, 6-А, 8-В класів завітали ветерани спорту – Володимир Созанський та Анатолій Коломієць, які розповіли про свої спортивні досягнення, продемонстрували свої почесні нагороди та на згадку подарували шкіряні м’ячи та цікаві книги про спорт.
     Учні 7-их класів мали змогу поспілкуватися з ветеранами освітянської ниви – вчителем німецької мови Бубряк Ганною Михайлівною та народним вчителем України Жофчак Золтаном Золтановичем. 
     30 вересня  учні 5-6 класів  зустрілися з ветеранами війни. До школярів завітав ветеран Великої Вітчизняної війни Олег Григорович Самойлович та колишній афганець Сергій Миколайович Слободянюк. Протягом майже години учні разом з гостями поринули в спогади війн. Згадали і тих хлопців, які не повернулися з війни, а навіки залишилися в пам’яті своїх рідних дев’ятнадцятирічними юнаками, вшанували їх хвилиною мовчання.
     Учні закладу подарували всім гостям святковий концерт, подякували за цікаві та приємні зустрічі. 
      Шановні ветерани, прийміть щирі привітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами за ради нашого майбутнього. В усьому, до чого торкнулися Ваші руки, залишилася частка Вашої душі. Та і власним життям ми завдячуємо саме Вам. Визнаємо за свій обов’язок у цей нелегкий час підтримувати Вас, надавати реальну допомогу і все зробити, щоб мати право називатися Вашими гідними спадкоємцями.
    Велика подяка за все, що зроблено. Від щирого серця бажаємо Вам і Вашим рідним здоров’я, довгих років життя, добробуту і злагоди!


                                                                                                                  Заступник директора з виховної роботи 
                                                                                                                                            Федьо Людмила Василівна
До дня рідної мови

опубліковано 16 лист. 2015 р., 23:47 Адмін СЗОШ №2 м.Ужгород

21 лютого представники всіх націй і народностей  відзначають Міжнародний день рідної мови.

21 лютого представники всіх націй і народностей  відзначають Міжнародний день рідної мови. Саме в цей день учні  УСЗОШ І-ІІІ ст. №2 6-В класу (кл.кер. М.Я.Резнік) відвідали ЗОДЮБ ім.Дмитра Вакарова ,  де проходив брейн-ринг знавців рідної мови „Ну що б, здавалося, слова...”  Від організаторів заходу Терещенко Т.Е. та Лендєл Т.В. діти дізналися , що це свято було проголошене на Генеральній конференції ЮНЕСКО, яка відбулася 17 листопада 1999 року. На заході не тільки розповідали про історію свята, про значимість знання інших мов, і рідної в тому числі, а й продемонстрували ці знання.
Діти дізналися, що день рідної мови  відзначають носії 6000 мов, які на сьогоднішній день зафіксовані в світі, ознайомилися з різноманітними видами словників, брали участь у змаганнях на кращого знавця рідної мови.

                                                                                                                    Класний керівник 6-В класу М.Я.Резнік

До дня вшанування участників бойових дій на території інших держав

опубліковано 16 лист. 2015 р., 23:46 Адмін СЗОШ №2 м.Ужгород

Вже традиційно в УСЗОШ №2 відзначається День вшанування учасників бойових дій на територій інших держав.

Вже традиційно в УСЗОШ №2 відзначається День вшанування учасників бойових дій на територій інших держав. Саме 18 лютого 2014 року з цієї нагоди було запрошено представника закарпатської спілки ветеранів війн - Вронського Володимира Ярославовича. Метою цієї зустрічі було донести до сердець дітей основну думку про те, що війна - це безумство, це невиправдана жорстокість. Виховувати в учнів почуття патріотизму, вміння співпереживати. На святі в ролі глядачів були присутні: 5В, 7В, 8В класи та учнівське самоврядування "Фаворит". Цікавим для дітей був перегляд фільму про Афганістан.
Свято завершилося душевною піснею у виконнанні Петрунь Наталії учениці 9В класу "Помолімся за батьків"
Хочеться висловити шановному Вронському Володимиру  Ярославовичу  глибоку вдячність за все, що зроблено за ради нашого майбутнього. 
..."В усьому, до чого торкнулися Ваші руки, залишилася частка Вашої душі. Та і власним життям ми завдячуємо саме Вам. Визнаємо за свій обов’язок у цей нелегкий час підтримувати Вас, надавати реальну допомогу і все зробити, щоб мати право називатися Вашими гідними спадкоємцями".

                                                                                                                              Підготувала педагог-організатор
                                                                                                                                                   Балан Інна ВалеріївнаСтрітення в УСЗОШ №2

опубліковано 16 лист. 2015 р., 23:44 Адмін СЗОШ №2 м.Ужгород

За давніми українськими традиціями  та звичаями 15 лютого відзначається свято Стрітення.

За давніми українськими традиціями  та звичаями 15 лютого відзначається свято Стрітення. В цей день у церквах освячують свічки, які люди несуть до своїх домівок, як символ світла і очищення. А в УСЗОШ №2 м. Ужгород відзначили      12 лютого учні 5 – В класу. Вони запросили в актовий зал школи 5 А, 5 Б класи. Почесними гостями на святі присутніми були заступник директора з виховної роботи Федьо Л. В., батьки учнів, учнівське врядування та його президент школи Гартман Елла.
        На святі учні ознайомлювали і розширювали знання усіх присутніх про святкування свята Стрітення  в Україні про звичаї свого народу. Акторські та виконавські здібності учнів розвивали класовод 5 – В класу Корольчук Олена Іванівна, музичний керівник – Сусік Анжеліка Василівна та педагог-організатор школи Балан Інна Валеріївна. Діти у своєму виступі не тільки показували акторські здібності, але й любов і бережливе ставлення до природи, повагу до звичаїв свого народу.
       Цікавим для глядачів була сценка «у Царстві звірів і квітів що заснули на зиму».
      Про символічну зустріч зими і весни діти багато цікавого розповідали у вигляді народної дотепності і гумору. Атмосфера свята була доповнена атрибутикою, зал – ніби замово-весняний казковий.
      Всі присутні в залі з нетерпінням хвилювалися і чекали: « Хто ж переможе? Зима чи Весна?». Зима не хотіла залишати свої володіння, але весна переконала усіх, що вона найкраща бо у неї люди веселі ,співають, танцюють, пригріває і всіх зігріває сонечко, яке дає людям тепло. І тоді зима пішла на спочинок щоб наступного року прийти з новими силами.
      Після водіння весняних хороводів із заключними словами подяки і побажань виступили: класний керівник Корольчук О.І. та заступник  директора з виховної роботи Федьо Л.В., які подякували за такий гарний, цікавий виступ учнями 5 – В класу. І побажали всім: «в щасті – долі щоб жили і здоров’я берегли»! Хай Господь береже усіх нас!
      Отже, такими гарними, теплими словами побажання свято було завершеним.
                                                                                                                                                                        Підготувала 
                                                                                                         педагог-організатор  УСЗОШ №2, Інна Балан 
До дня соборності

опубліковано 16 лист. 2015 р., 23:41 Адмін СЗОШ №2 м.Ужгород

Літературна подорож "Соборна моя Україно"

В історії кожної держави є події, які відіграють важливу роль у її політичному, економічному, культурно-національному становленні. В Україні такою подією є День Собороності, який ми відзначаємо 22 січня. Оскільки одним із пріорітетних напрямків роботи з підростаючим поколінням є патріотичне виховання, учні Ужгородської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 також не залишились осторонь цього свята.
  Було сплановано ряд заходів до Дня Соборності. У класах проведено виховні години спілкування за тематикою: "Соборна Україна - одвічна мрія народу", під час якої учні дізналися, що означає "соборність", чому ми відзначаємо це свято, чим завдячуємо цій події; учні-старшокласники переглянули документальний фільм: "Легенда про студентське військо" та провели засідання "круглого столу" на тему: "Шлях України до возз'єднання". 
  Урочистим завершенням Дня Соборності України стала літературна подорож "Соборна моя, Україно", яку підготували лідери учнівського самоврядування "Фаворит", де з учнями 4-их класів було проведено урок-диспут "Що ми святкуємо 22 січня?", учнями 5-6 класів - урок-бесіду "Ти маєш жити вільна, Україно!", а учні 7-8 класів мали змогу продемонструвати свій ораторський талант у конкурсі читців "Ми діти твої, Україно". 
   Своїми виступами школярі довели, що українські традиції, символіка, вишиванка, пісня залишаться назавжди із справжнім українцем, патріотом своєї Батьківщини - України. 

                                                                                                                             Підготувала заступник директора 
                                                                                                                                    з виховної роботи УСЗОШ №2
                                                                                                                                                                 Федьо ЛюмилаЯ в світі, спілкуванні, колективі.

опубліковано 16 лист. 2015 р., 23:38 Адмін СЗОШ №2 м.Ужгород

Зустріч з учнями УСЗОШ №2 психологом в рамках цільового проекту «Діалог»

Розуміння себе як особистості, усвідомлення своєї значимості у соціальному оточенні, уміння керувати своїм емоційним станом у будь-якій ситуації, урахування потреб і інтересів інших, підготовка дітей до складного дорослого, самостійного життя – це питання, які найбільше цікавлять старшокласників.

З початком нового навчального року продовжив свою роботу цільовий проект соціально-психологічної та правової допомоги підліткам та юнацтву «Діалог».

Після обговорення організаційних питань учні 10-А класу Ужгородської СЗОШ №2 (класний керівник Зверєва Л.М.) мали нагоду поспілкуватися з психологом УжМЦСССДМ Бурч О.І. та лікарем психотерапевтом, психологом-консультантом Ренжином П.П. та пройти психологічні тести «Тест на виявлення типів поведінки у конфліктних ситуаціях», «Чи конфліктна Ви особа?», завдяки яким дізналися багато нового про себе.


                                                                                                                                                Прес-центр УСЗОШ №2

Благодійна акція добро починається з тебе.

опубліковано 16 лист. 2015 р., 23:37 Адмін СЗОШ №2 м.Ужгород

11 грудня 2013 року Ужгородська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відвідали Велико-Березнянську школу-інтернат

                                                             1300 іграшок в подарунок дітям-сиротам
    Напередодні 19 грудня, коли в Україні відзначається День святого Миколая - одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. В цей день і кожен з нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому Миколаю. Саме Миколай є найбільшим прикладом милосердя, доброти, заступництва для скривджених, знедолених і потребуючих допомоги. 
  Вже стало традицією, що  учні Ужгородської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 за сприяння заступників директора Федьо Л.В. та Гирі К.С. вітають вихованців Великоберезнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату з благодійною акцією-програмою "Добро починається з Тебе".  Чудове дійство дітям-сиротам подарувала театральна студія "Глобус" (керівник Перечинська К.І.), показавши програму "Скоро прийде святий Миколай". Зразкова хореографічна студія "Лілея " під керівництвом Федьо Л.В. та Балеги Є.Я. представила оригінальні та жваві постановки закарпатського дівочого танцю "Карічка" та запальний латино-американський танець "Джайв". Привітали діток і заспівали пісень юні учасники вокальної дитячої студії Чаловка Максим, Логін Валерія та педагог-організатор Балан І.В.( лауреат 1 премій Всеукраїнських та міжнародних конкурсів-фестивалів, учасниця Х-фактор 2011р.). Вершиною всього дійства була новорічна концертна програма "Добро починається з Тебе", у якій вихованці школи-інтернату, беручи участь у різних іграх та конкурсах, змагалися між собою. Приємно і зворушливо було бачити як розквітають посмішки на дитячих обличчях! 
  Але яке свято без подарунків? Тому всім присутнім у залі учням школи-інтернату від гостей з Ужгорода було подаровано 1300 м'яких іграшок та солодкі подарунки, які заздалегідь зібрали учні УСЗОШ №2. Особливу подяку хочеться висловити людині, за допомогою якої відбулася поїздка учнів та за солодкі подарунки вихованцям школи-інтернату - Володимиру Миколайовичу Мица. Добре, що поруч з нами є небайдужі людей, готових завжди надати допомогу і в силах творити добрі справи. Тому, хочеться побажатим таким людям добра, ласки та Божої благодаті.

ГалереяДень міста

опубліковано 16 лист. 2015 р., 23:34 Адмін СЗОШ №2 м.Ужгород

Цими вихідними наше місто святкувало 1120 років.

Цими вихідними наше місто святкувало 1120 років…
 … 28 вересня, у парку культури та відпочинку «Під замком» учні 6-В класу Ужгородської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (класний керівник Мирослава Резнік) провели концертно-розважальну програму, присвячену до Дня міста. Учасники не тільки співали й танцювали, а брали участь у бліц-турнірі «З історії міста Ужгорода», який показав, що маленькі ужгородці є справжніми патріотами своєї маленької батьківщини. А веселі естафети, які проводилися після цього розвеселили всіх ─ і дорослих, і малих.
Святкування дня бібліотеки

опубліковано 16 лист. 2015 р., 23:29 Адмін СЗОШ №2 м.Ужгород

Щороку у день святих Віри, Надії, Любові та їх матері Софії поціновувачі книги відзначають Всеукраїнський День бібліотек.

Щороку у день святих Віри, Надії, Любові та їх матері Софії поціновувачі книги відзначають Всеукраїнський День бібліотек. 
Не став винятком і цей рік. У бібліотеці УСЗОШ №2 було організовано низку заходів для учнів початкової школи зокрема учні 3-х класів здійснили подорож до чарівної країни „Книгоград”. Вони ознайомилися з історією походження книги, а також взяли активну участь у вікторині, чим довели свою готовність стати гідними читачами шкільної бібліотеки. Окрім цього, були проведені виховні бесіди з учнями старших класів щодо важливості збереження підручників. 
Сподіваємось що такі заходи не тільки прищеплять любов до друкованого слова, а й  заохотять дітей шанувати природу і оберігати її.                                                                                                            Зав. бібліотекою УСЗОШ №2 Куклишин М.І.

1-9 of 9