Виховна робота 2014-2015

Звіт про роботу загону ЮІР

за  І семестр

Дотримання правил дорожнього руху - один з головних компонентів збереження життя і здоров'я дітей. В нашій школі постійно діє загін ЮІР, який щороку активізує свою роботу і веде пропаганду дотримання ПДР.

Вересень місяць - це початок навчального року і початок роботи загону. В рамках місячника «Увага, діти на дорозі! Сій добро, щоб світ цей зберегти» члени діючого загону спланували організувати і провести ряд заходів, спрямований на вивчення правил, дотримання безпеки життєдіяльності під час дороги з дому до школи і навпаки.

Особливу увагу при проведенні заходів «Увага, діти на дорозі!» звертають на спілкування з дітьми молодших класів, оскільки саме у цьому віці у дітей формуються не лише основи безпечної поведінки на дорозі і вулицях, а й правосвідомості загалом.

Дуже цікаво пройшли «п'ятихвилинки» у 1 - 4 класах, де члени загону малюнках, в доступній формі розповіли дітям як треба переходити вулицю і в яких місцях. Перегляд мультиплікаційних фільмів викликало цікавість в дітей молодшого шкільного віку, вони дізналися більше про те, як правильно поводити себе на вулицях міста. Учні 3-4 класів поширили свої знання з ПДР, брали участь у вікторині. Таке обладнання та наочність як мультимедія, малюнки допомогли учням зрозуміти зміст поставлених запитань. А відповіді, які звучали з вуст учнів були абсолютно правильні. Це говорить про те, робота загону ЮІР дає позитивні результати у засвоєння учнями правил дорожнього руху.

Успішно пройшов конкурс малюнків «Увага, діти на дорозі», серед учасників 1-5 класів. Близько 100 учнів виявили бажання розкрити свої творчі здібності у мистецтві. Небайдуже ставлення батьків до виховання та розвитку своїх дітей допомогло більш творчо та серйозно розкрити зміст теми малюнка.

Разом з класними керівниками 5-9 класів члени загону ЮІР провели тематичні бесіди щодо безпечного поводження на вулицях міста. На конкретних прикладах з життя, особистих спостереженнях дітей, у питаннях і відповідях з елементами гри з’ясувалися причини дорожньо – транспортних пригод, поняття культури у поведінці пішохода чи водія.

Хвилини спілкування, які були проведені у 9-11 класах показали, що учні мають достатній рівень знань про те, де в яких місцях треба переходити вулицю, як діяти в екстремальних ситуаціях, щоб зберегти своє життя та залишити у безпеці інших.

Місячник закінчився, але робота загону ЮІР продовжується адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини.

Презентація гуртка "ЮІР"

Розклад уроків

опубліковано 4 вер. 2015 р., 07:33 Адмін СЗОШ №2 м.Ужгород   [ оновлено 14 вер. 2015 р., 06:00 ]

Файли приведені нижче.

Майстер-клас "Маки"

опубліковано 12 трав. 2015 р., 23:53 balaniv@school2.in.ua   [ оновлено 13 трав. 2015 р., 00:02 користувачем Адмін СЗОШ №2 м.Ужгород ]

Майстер-клас - "мак" в УСЗОШ №2

В цьому році Україна та Європа відзначає 70-ту річницю перемоги над нацизмом у Європі. Гаслом цього року: «Пам’ятаємо, перемагаємо».
28 квітня 2015 року в УСЗОШ №2 відбувся майстер-клас із виготовленням маків. Проводили його: заступник директора з виховної роботи – Федьо Л.В та педагог-організатор – Балан І.В. . Метою майстер-класу було – навчити робити квіти своїми руками із тканини та переконати, що це легко і просто. Важливо прищепити молодому поколінню усвідомлення, що жодні геополітичні досягнення, здобуті внаслідок воєн не варті ні одного втраченого людського життя, а непереможним є той народ, котрий пам’ятає своє минуле і своїх героїв. Активну участь у майстер-класі прийняли учні учнівського врядування «Фаворит», які з великим задоволенням виготовляли чарівні маки власними руками . Адже, червоний мак є символом пам’яті жертв Першої та Другої світових воєн у Європі, яка зазнала величезних втрат у боротьбі з нацизмом та фашизмом. Для нас, українців, квітка червоного маку ще з козацьких часів була символом пролитої у боях козацької крові, не раз оспівана у народних піснях та думах. У зв’язку з трагічними подіями останнього року трактуємо її й як символ пам’яті за загиблими у війні на Сході країни.
Червоний мак вперше використано в Україні на заходах, приурочених до річниці завершення Другої світової війни у 2014 році. А тепер червоний мак набуває символічного значення й в Україні, особливо після прийняття Указу Президента про вшанування в Україні 8 травня Дня пам’яті та примирення. Мак - символ безконечності й незчисленності зоряного світу, Всесвіту, і, водночас, сну і забуття». Символізує красу, молодість. Має мак і магічну силу, спрямовану проти усякого зла і на виклик дощу, і на врожай...

Тож усім нам миру, спокою. І наснаги.

Статтю підготувала педагог-організатор УСЗОШ №2
Балан Інна Валеріївна