Бій під Крутами

опубліковано 30 січ. 2018 р., 04:06 Людмила Федьо

Учні 9-В класу та класний керівник Корольчук О.І. провели захід до 100-річчя Бою під Крутами.

29 січня 1918 року відбувся бій під Крутами. У ньому зійшлися вояки УНР та Червоної гвардії. Учні Київської військової школи, що несли службу біля цієї залізничної станції за 130 км на північ від Києва, просили підкріплення у Центральної Ради, але не отримали його. Вони самостійно залучили сили студентського куреня для протистояння переважаючим силам ворога. Бій за їх участю, став символом опору українців.

Учениця 9-В класу Подрез Каріна та мама  Наталія Василівна.