День пам'яті Голодомора

Голодомор 1932-1933 років  -  Геноцид українського народу.

26 листопада хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв Голодомору учні 8-А класу.

Пам'ять про Голодомор – до болю значима сторінка в історії українського народу. Це пам'ять, яка залишає за собою лише гіркі сльози та питання мільйонів – Чому???

Звертаючись до історичних джерел про передумови Геноциду, Мар’яна Іванівна Куклишин, завідувач бібліотеки,  акцентувала увагу учнів на ключових подіях минулого, що призвели до масового  знищення всього українського: мови, культури, врожаю, людей, дітей…

Цитуючи спогади очевидців «голодної трагедії», Мар’яна Іванівна звертала увагу восьмикласників на добірку ілюстрацій, кожна з яких містить своєрідний символічний підтекст: «А ми мовчали…», «І зійшло сонце…»та ін.

Учнів пройняла історія очевидця «Їжаки» - про хлопчика, який з допомогою їжачого жиру врятував від голодної смерті свою сім’ю.  Школярам було запропоновано відповісти на кілька запитань на основі прочитаного оповідання.

Підсумком виховного заходу був вислів Павла Загребельного «Народ, що не знає минулого, не має майбутнього».

Класний керівник 8-А Щур Д.І.

Підсторінки (1): Позакласна робота 2015-2016