Позакласна робота 2015-2016

Квітни, мово наша рідна!

опубліковано 9 лист. 2015 р., 05:10 Мар'ян Пасічняк   [ оновлено 9 лист. 2015 р., 05:10 ]

9 листопада 2015 року в УСЗОШ  I-III ст.№2 пройшло урочисте відкриття Міжнародного конкурсу знавців української писемності та мови ім. Петра Яцика, метою якого було виховувати гордість за свій народ, безмірну любов до України, рідного слова, прививати учням інтерес до героїчного минулого нашого краю.
Перед гостями виступили учні 5-А та 10-А класу(вчитель Ковальчук Г.М.), які підкреслили важливість вивчення української мови, помолились за Україну, за її народ.
Школярі мали змогу переглянути  презентацію історії започаткування конкурсу, довідалися про мецената Петра Яцика та переглянули документальний фільм" Світлиця слова у безмежжі часу".
Бібліотекар школи Куклишин М.І. підготувала виставку книг під назвою "Спочатку було Слово..."
 Присутніх привітав директор школи Кирлик Я.Ю. Він наголосив на важливості вивчення рідної мови,сказавши, що  одним із найдивовижніших скарбів, який людина створила за свою історію, є її мова.
Підсумком заходу став заклик вчителя української мови та літератури Ковальчук Г.М. любити українську мову, плекати її, оберітати та прославляти  у світі!