До Дня Гідності та Свободи

опубліковано 20 лист. 2015 р., 08:34 Людмила Федьо
До Дня гідності та Свободи

19.11.2015року в приміщенні обласної юнацької бібліотеки  ім. Д.Вакарова відбулася година спілкування на тему: «Україна, право на гідність та свободу». Родзинкою заходу стала зустріч учнів 10-Б класу УСЗОШ №2 з художником, письменником-публіцистом, прапороносцем Помаранчевої революції , учасником революції гідності та просто цікавою людиною - Іваном Васильовичем Тегзою. Та відомим літературознавцем краю Іваном Васильовичем Хлантою.

Під час зустрічі учні дізналися багато цікавого про події, які розгорталися в 2004 році, як український народ став на захист своїх прав і свобод, відстояв свою незалежність. З цікавістю учні слухали поезію присвячену подіям на Майдані і патріотизму українців. Гості зустрічі розповідали про людську гідність і призивали учнів до самоповаги. Закликали учнів вчитися , щоб вести людей на «Говерлу людського духу».

Наприкінці зустрічі учні задавали запитання та уважно вислуховували відповіді на них.