До дня лісу

опубліковано 21 вер. 2017 р., 08:28 Людмила Федьо

У суботу, 16 вересня 2017р, в м. Ужгород (у Боздоському парку) відбулося масштабне свято,

присвячено дітям - Свято лісу!

На ньому було 20 локацій, де можна було виконати певне завдання, отримати заохочення та відбиток штампика у прапорець проходження. Серед локацій: осіння аплікація "Лісові звірі", ігрове завдання "Знайди лісовий скарб", спортивна локація з лісовою павутинкою, естафетою та ходінням на ходулях, креативна зона, де учні мали змогу зробити  закладки, маски та розмальовки, ігрова зона з стендом "Ліс - це  не смітник", шишкотиром "Нагодуй ведмедика", фотозоною та стендом "Розмах крил", іграми на лісову тематику з ігровим парашутом, стендом "Деревні породи Ужгородських лісів",пазлом "Ліси Закарпаття", аквагримом, креативна зона "Зроби собі іграшку", джамбо (деревяна вежа), "Що в лісі ховається". З прапорців була сформована найдовша лісова гірлянда!

На святі були представлені усі лісгоспи Закарпаття, які підготували свою програму.  Учні мали змогу самостійно навчитися виготовляти шпаківні та годівнички з натурального дерева, посадити своє дерево, виготувати сопілки,  побачити найкращі рукотворні досягнення народних промислів. Протягом усього свята проходила захоплююча творча програма на головній сцені, незабутній марш лісівників під супровід оркестру, імітація голосів оленів і багато іншого.
Головна мета свята працівників лісової галузі – це пропагування позитивного відношення до лісу, берегти екологію нашого краю.
  Активно долучилися і учні нашої школи, а саме, 8-Б клас, разом із вчителем історії Граб О.І.