Подарунок від угорського уряду

опубліковано 17 лист. 2015 р., 05:41 Людмила Федьо   [ оновлено 17 лист. 2015 р., 06:48 ]

11 листопада 2015 року до УСЗОШ І-ІІІ ст.. №2 завітала  п. Цуніне  д-р  Бертолон  Юдіт -держсекретар з питань громадянського виховання Міністерства людських ресурсів Угорщини  з метою вручення підручників для учнів 5-их класів, які вивчають угорську мову як другу іноземну мову. Серед почесних гостей були присутні Балог Лівія – голова Ужгородської районної організації КМКС, Беркі Кароль – керівник офісу Закарпатського угорськомовного педагогічного товариства, Віда Ласло – т.в.о. Генерального консула Угорщини у м.Ужгород, Бугайла Йожеф – консул, Пакозді Нодь Котолін, особистий секретар, заступник начальника управління освіти Ужгородської міської ради Марина Пуківська. З вітальним словом звернулися директор школи Ярослав Кирлик, голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко та голова Закарпатського угорськомовного педагогічного товариства, президент Закарпатського угорського інституту ім.. Ференца Ракоці ІІ – д-р Орос Ілдико. Вітальну візитку закладу презентувала заступник директора з виховної роботи Людмила Федьо.

Між Віда Ласло т.в.о. Генерального консула  Угорщини у м.Ужгород та Ярославом Кирликом, директором школи, було підписано угоду про фінансову підтримку проекту «Створення кабінету угорської мови в Ужгородській ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 з метою забезпечення технічних та навчально-методичних умов викладання угорської мови як іноземної».

Заступник директора

з виховної роботи Федьо Л.В.