Свято Шевченка

опубліковано 12 жовт. 2015 р., 01:47 Мар'ян Пасічняк
    8 жовтня 2015 року на базі УСЗОШ І-ІІІ ступенів №2 було проведено урочисте відкриття VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка.
    Кожен народ має щось найдорожче, найсвятіше. Для нас, укаїнців, шаною святинею є прровідник добра, щастя та правди Т.Шевченко. Саме завдяки його влучному слову, що лунало сильно і впевнено,  наш народ усвідомив себе як національну єдність.
    На урочистому відкритті директор школи Ярослав Кирлик продекламував та прокоментував вірш Т.Шевченка "Холодний Яр" і згодом, учні мали змогу переглянути документальний фільм "Холодний Яр" та усвідомити свою майбутню місію у суспільстві. На завершенні учні 5-А та 10 А класів декламували улюблені вірші Т.Г.Шевченка.

... Минатимуть роки, а Т.Шевченко залишатиметься у памяті нащадків, бо є і буде Україна і народ український. А ми, учні, шануюючи память нашого українського світоча, згадуємо його у своїх творах і у виразному читанні поезії.